לגלות תפיסת מציאות חדשה בעת משבר גלובלי

ספרו החדש של הרב ד"ר מיכאל לייטמן

ספרו החדש של הרב ד"ר

מיכאל לייטמן


     תנאי השימוש
x
בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בע"פ לכתובת המייל שלי
בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בע"פ לכתובת המייל שלי

קורא יקר,

יותר מארבעים שנה שאני עוסק בחכמת הקבלה, מלמד אותה ורואה בה יסודות ואבני דרך ביחס לכלל האתגרים המורכבים הניצבים בפנינו. כשנגיף הקורונה נכנס לחיינו בסערה, ידעתי שאנחנו בפתחו של עידן חדש. שלב המימוש התחיל. רגע הלידה מתרחש לנגד עינינו.
הזמנים האלו ייכנסו לספרי ההיסטוריה כנקודת מפנה בהתפתחות האנושות, ואני מזמין אתכם ללמוד ולפשט איתי את התהליכים המורכבים, להתרגש ולשמוח נוכח השינויים האדירים שצפויים לנו, ולכתוב יחד את הפרק הבא של האנושות.

הופיע גם ב:

הופיע גם ב:

"בעולם החדש, רמת ההצלחה והאושר לא תהיה תלויה בסרגלים אישיים, מוגבלים, אלא באיכות הקשרים בין בני אדם".

הספר חושף מציאות מאתגרת שהעולם נכנס אליה במהירות רבה, אך גם מספק התבוננות ייחודית כדי להיערך אליה בהצלחה.

על הרב ד"ר מיכאל לייטמן

שמי מיכאל לייטמן, אני בן 73, נשוי לאולגה ואב לשלושה ילדים: אורי, יעלי ורחלי, וסבא לחמישה נכדים: שמואל, רחלי, שרה, דניאל ונבו.

במשך 12 שנה הייתי עוזרו האישי, מזכירו, תלמידו ונאמן ביתו של המקובל האחרון בדורנו, הרב"ש – הרב ברוך שלום הלוי אשלג, בנו הבכור של הרב יהודה לייב הלוי אשלג, המכונה "בעל הסולם" על שם פירוש "הסולם" שחיבר על ספר הזוהר. ממנו שאבתי את כל תורתי ואת כל ידיעותיי, ועל בסיס הוראתו וצו פעולתו, אני לומד, מלמד ומפיץ את חכמת הקבלה בכל העולם, ללא הבדל דת, גזע, גיל או מין. כבר למעלה מארבעים שנה שאני מלמד את חכמת הקבלה לשני מיליון תלמידים ברחבי העולם.

חכמת הקבלה, כפי שהגדירו אותה גדולי המקובלים, היא שיטת תיקון האדם והעולם. מכיוון שכיום האנושות שורה במשבר עמוק וזקוקה לה כמו אוויר לנשימה – הרי היא מתגלה. אם אנחנו רוצים לחיות את חיינו בשלום עם הטבע ובינינו – חכמת הקבלה היא המענה לכך.

על כך כתבתי גם בספרון "עולם חדש – חשיבה חדשה". מקווה שהספרון יפקח את עיני הקוראים בו, וכך נוכל להפוך את המשבר להזדמנות.

2 מיליון

תלמידים ברחבי העולם

150

מדינות

71

ספרים פורסמו

תגובות על הספרון

4.8
4.8 rating
4.8 מתוך 5 כוכבים (מבוסס על 38 תגובות)
מצוין89%
טוב מאוד8%
בינוני0%
לא טוב0%
גרוע3%

התחברתי מאוד ומרגיש לי נכון

5.0 rating
22 ביולי 2020

נהנתי לקרוא, כאילו מישהו גילה לי את העתיד שאני מרגישה אותו נכון. קראתי בנשימה אחת. תודה.

טובה ישראלוב

מדהים!!!!!!

5.0 rating
22 ביולי 2020

מידע חשוב, מעניין מאוד ומרחיב את בפרספקטיבה,תודה ענקית!!!!

דניאלה יחיה

מדהים!!!!!!

5.0 rating
22 ביולי 2020

מעניין וחשוב לקרא , מרחיב את הפרספקטיבה
תודה ענקית על המידע!!!!!

דניאלה יחיה

ווואו... לא ציפיתי לזה

5.0 rating
14 ביולי 2020

הספר שלך פתח לי את הראש ונתן לי מילים לדברים שהרגשתי, אבל לא ידעתי איך לומר אותם.
תודה רבה רבה לך!

יעל לבינזון

קבלת המציאות כפי שהיא

4.0 rating
7 במאי 2020

לי כאדם פרטי לא היה ספק שהטבע הוא הבריאה והאלוהים. אם היו לי עכבות אם לדבר על זה לפני, כעת הוסרו המחיצות .דווקא מתוך המדע התחזקה האמונה והפאזל הושלם. איני זקוקה לתירוצים יותר אני רואה סינכרון מדוייק כעת. הבורא ברא להיטיב עם הנבראים, הנבראים חשבו שהם מעל ל"טבע" ולכן כשהגיע הרגע המתאים הכל נעצר. האדם חושב שהוא יצר את העצירה וזה ברור מדוע..קשה לאדם לקבל שכוחו ועוצם ידו מוגבל.. הוא נברא בכדי להתפתח אבל יש גם אזהרה קדומה ..עליו לשמור ולהפיק מהטבע ומבעלי החיים מה שדרוש לא מעבר לכך. בכל אופן תודה על תמצות והסבר פשוט והיכולת להבין לאדם הממוצע היא מצוינת. כמובן שבעוד רגע קט.. ישכחו בני האדם וירצו לחזור למה שמוכר להם.. או אז השלב הבא יגיע וזה רק שלב בהתפתחות .

יוכי שרון.כותבת חיים