לגלות תפיסת מציאות חדשה בעת משבר גלובלי

ספרו החדש של הרב ד"ר מיכאל לייטמן

ספרו החדש של הרב ד"ר

מיכאל לייטמן


     תנאי השימוש
x
בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בע"פ לכתובת המייל שלי
בהתאם לסעיף 30א. לחוק התקשרות (בזק ושירותים תשמ"א-1982) אני מאשר בזה את הסכמתי לקבל מכם דברי פרסומת בכתב או בע"פ לכתובת המייל שלי

קורא יקר,

יותר מארבעים שנה שאני עוסק בחכמת הקבלה, מלמד אותה ורואה בה יסודות ואבני דרך ביחס לכלל האתגרים המורכבים הניצבים בפנינו. כשנגיף הקורונה נכנס לחיינו בסערה, ידעתי שאנחנו בפתחו של עידן חדש. שלב המימוש התחיל. רגע הלידה מתרחש לנגד עינינו.
הזמנים האלו ייכנסו לספרי ההיסטוריה כנקודת מפנה בהתפתחות האנושות, ואני מזמין אתכם ללמוד ולפשט איתי את התהליכים המורכבים, להתרגש ולשמוח נוכח השינויים האדירים שצפויים לנו, ולכתוב יחד את הפרק הבא של האנושות.

הופיע גם ב:

הופיע גם ב:

"בעולם החדש, רמת ההצלחה והאושר לא תהיה תלויה בסרגלים אישיים, מוגבלים, אלא באיכות הקשרים בין בני אדם".

הספר חושף מציאות מאתגרת שהעולם נכנס אליה במהירות רבה, אך גם מספק התבוננות ייחודית כדי להיערך אליה בהצלחה.

על הרב ד"ר מיכאל לייטמן

שמי מיכאל לייטמן, אני בן 73, נשוי לאולגה ואב לשלושה ילדים: אורי, יעלי ורחלי, וסבא לחמישה נכדים: שמואל, רחלי, שרה, דניאל ונבו.

במשך 12 שנה הייתי עוזרו האישי, מזכירו, תלמידו ונאמן ביתו של המקובל האחרון בדורנו, הרב"ש – הרב ברוך שלום הלוי אשלג, בנו הבכור של הרב יהודה לייב הלוי אשלג, המכונה "בעל הסולם" על שם פירוש "הסולם" שחיבר על ספר הזוהר. ממנו שאבתי את כל תורתי ואת כל ידיעותיי, ועל בסיס הוראתו וצו פעולתו, אני לומד, מלמד ומפיץ את חכמת הקבלה בכל העולם, ללא הבדל דת, גזע, גיל או מין. כבר למעלה מארבעים שנה שאני מלמד את חכמת הקבלה לשני מיליון תלמידים ברחבי העולם.

חכמת הקבלה, כפי שהגדירו אותה גדולי המקובלים, היא שיטת תיקון האדם והעולם. מכיוון שכיום האנושות שורה במשבר עמוק וזקוקה לה כמו אוויר לנשימה – הרי היא מתגלה. אם אנחנו רוצים לחיות את חיינו בשלום עם הטבע ובינינו – חכמת הקבלה היא המענה לכך.

על כך כתבתי גם בספרון "עולם חדש – חשיבה חדשה". מקווה שהספרון יפקח את עיני הקוראים בו, וכך נוכל להפוך את המשבר להזדמנות.

2 מיליון

תלמידים ברחבי העולם

150

מדינות

71

ספרים פורסמו

תגובות על הספרון

4.8
4.8 rating
4.8 מתוך 5 כוכבים (מבוסס על 38 תגובות)
מצוין89%
טוב מאוד8%
בינוני0%
לא טוב0%
גרוע3%

ספרון מדויק ומאיר עיניים

5.0 rating
10 באפריל 2020

עודה הרבה סדר בתקופה כה חסרת וודאות

רן

ספר מרתק וחשוב

5.0 rating
10 באפריל 2020

הספר מסביר בצורה מאוד ברורה על המגמה אליה מתפתח הטבע כולו והחלק שלנו בני האדם בתוך המארג הזה, ספר חשוב ביותר בתקופה בה אנו נמצאים, תקופה של אי ודאות בכל תחומי החיים.

ורד שפירא גונזלוס

ספרון מדהים !

5.0 rating
10 באפריל 2020

תודה רבה ד"ר לייטמן 🙂

מירב