המרוץ לחיסון וההייטק הישראלי

מאת: אורן לוי

תושב: פתח תקוה

מי יגיע ראשון לחיסון?
האמת, לא זו השאלה החשובה. כי גם אם יימצא חיסון טוב, הוא לא כל כך יעזור לנו בחיים. אחרי קוביד 19, עומדים בתור מזיקים נוספים, עוד יותר מתוחכמים.

הקורונה כאן כדי להישאר. ביתר דיוק, כדי להרוס לנו את החיים הקודמים. למה? כי הם התנהלו לפי קוד אגואיסטי, והגיע הזמן להתקדם ברמת החיים. להתקשר זה לזה לפי פרוטוקול חדש של חיבורים טובים.

כל אדם מצדיק את התנהגותו ודאי, אבל במבט כולל העולם של היום הוא פשוט גרוע. כל אחד רוצה לשלוט באחרים, בעלי ההון משעבדים מיליארדי צרכנים, ובדרך להגדלת הרווחים את משאבי הטבע מכלים ואת הסביבה מזהמים. כדור הארץ לא סובל התנהגות כזו, ולכן ברור שדינה להיכחד.

או, אם יהיה לנו שכל, שנשנה מהר את התנהגותנו ונתחיל לתפקד מתוך התחשבות בזולת ובטבע, בהשלמה הדדית. זו הדרך הבטוחה ביותר לעצירת המגפה ולמניעת מכות טבע נוספות. הטבע הוא מערכת סגורה, ומי שמכניס בה מטען שלילי, מקבל אותו מוגבר, בחזרה. נפסיק להיות רעים זה לזה, נפסיק לקבל פידבק שלילי. נקודה. בעצם, סימן קריאה.

החיסון שישראל צריכה לפתח הוא הרבה יותר מרפואי! ביכולתנו להציע טיפול שורש בגורם שמחולל את כל המחלות והבעיות, האגו המשתולל של אנשים. התרופה האוניברסלית היא הקמת מערכת חינוכית כלל-חברתית, שתגרום לכל בני האדם להיות חברים. לחשוב טוב האחד על השני, לרצות שלכולם יהיו חיים טובים לא פחות משלי.

כמה פשוט, ככה גאוני. פסגת ההייטק הישראלי.

אהבת? רוצה לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

השאר תגובה