אני הוירוס האמיתי

מאת: חגי לב

תושב: פתח תקוה

כולם מכירים אותי ואפילו טוב מאד, על אף שאני כל כך קטן שגם דרך עינית המיקרוסקופ לא ניתן לראות אותי. כבר לפני אלפי שנים הצלחתי לחדור לתוך בני האדם, ילדים זקנים וטף.
כולם כבר נשאים שלי למרות שלא שמים לכך לב ( זה חלק מהסוד שלי).

הצלחתי להשפיע יותר מכל דבר אחר על התרבות האנושית, המדינות, הדתות, הלאומים, הפוליטיקה, החינוך, היחסים בין המינים.
בסתר ובתחכום אני הוא השולט בכל צורות המדיה ובזכותי הכל שם "צהוב", רכילותי, מציצני, משמיצני. גרמתי לכך שכיום אנשים לא מסוגלים שלא לשנוא את האחר, וזה ממלא את כל זמנם ומעסיק את מחשבותיהם יותר מאוכל, סקס ומשפחה. אנשים בסתר ליבם מייחלים לנפילת האחר אף יותר מעל הצלחת עצמם.
ילדיכם דורשים "תנו לי פלאפון ואל תתקרבו אלי, שמרו על שני מטר מרחק". הם חיים יחד אתכם ומרגישים לבד, יש להם הכל והם אומללים. הם כביכול לא אוהבים את עצמם ורוצים להיות כמו אחרים, אך עמוק בפנים אוהבים רק את עצמם.

איך אני עושה את זה:
מתלבש אני בנסתר על הלב ובעיקר על המוח של בני האדם. אני גורם לכם לחשוב ללא הרף: "מה חושבים עלי? למה לא אוהבים אותי יותר ממישהו אחר? למה לאחרים יש יותר כסף, יותר כבוד?
גם המולטי מיליארדר סובל מהמחלה שלה אני גורם ואף הוא רואה רק את הדשא הירוק יותר של השכן. דאגתי לכך שאין אדם עוזב את העולם וחצי תאוותו בידו, כולכם מתים מרירים וריקים.

המלחמה נגדי:
לא הועילו דורות של פסיכולוגים, פילוסופים וסוציולוגים, נביאי דת, הוגי דעות, מדיניות ואידיאולוגיות שניסו למגר אותי, שהבינו כמה סבל וחולי אני מביא לעולם. הם חזו את הסכנה שבקיומי לעולם הגלובלי המתהווה, סכנה שעלולה לגרום להם להשמדה עצמית.

הסיכוי האחרון:
הם לא הבינו אז וגם אתם היום שהתרופה היחידה נגדי היא להתאחד.
אני האויב, אני הווירוס.
אני ש"יושב" בתוך ראשכם ומסיט ומשסה אתכם זה בזה ואתם מאמינים שאתם עצמאיים.
מתי תזהו שהכל זה "אני!" אני האחד, היחיד והמיוחד שפעולתו היא רק הרס וחורבן באמצעות התודעה האנושית.
אם לא תתאחדו נגדי, אנצח. אם תתאחדו, סוף סוף תגלו מי אני ואיך נוצרתי ולמה אני פועל עליכם כך. ושבסוף הכל לטובה?!
שלכם
EGO-20

אהבת? רוצה לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

השאר תגובה