Left Sidebar Content

זוגיות | נשים - זווית אישית

אישה ממוצעת עם רצון חדש

לקראת יום האישה הבינלאומי החלטנו להיות כנות ולומר את האמת: כולנו רוצות קצת שקט! איך שלא נסתכל על הדברים תמיד הכל קשור לאהבה... הגיע הזמן לשינוי, לא?

נעים מאד, שמי שירלי, ואני אישה ממוצעת. אני נשואה + 2, בעלי מרוויח משכורת ממוצעת, יש לנו טויוטה קורולה ממוצעת ואנחנו חיים בשכירות בעיר ממוצעת. הייתי יכולה להגיד שזה מספיק לי, אבל האמת היא שאני רוצה יותר. תמיד חסר לי איזה בגד חדש שיחדש אותי בלוק אופנתי, הייתי רוצה דירה משלי וימי חופש לנסוע לים עם בעלי והילדים, אבל הכי הייתי רוצה זה קצת שקט. לתפוס שלווה ולא להצטרך לטוס להודו לחודשיים בשביל זה.

כולנו רוצות שקט

אני רוצה שיהיה לנו טוב כאן ועכשיו, שנוכל לחיות בשלום. אבל החיים בישראל כמו שאתם יודעים, רחוקים מזה "כרחוק מזרח ממערב". הלחץ כאן מטורף, בכבישים, בעבודה, בבית ובכל מקום. חשבתי שיום האישה הבינלאומי זאת הזדמנות טובה לקחת פסק זמן מול המחשב ולנסות לנסח איך לדעתי אנחנו כנשים יכולות להכניס קצת היגיון בחיים האלה. לא כל כך משנה מי את, את יכולה להיות רווקה, נשואה באושר, אישה בוגדנית או גרושה עם או בלי ילדים, זה לא משנה אם בנית קריירה או שאת קופאית באיי אם פי אם...


רציתי לדבר איתך על איך אנחנו הנשים, יכולות להביא שנוי אמיתי בחיים שלנו. אני אישה באמצע החיים (פחות או יותר כמה שנים) והאמת שלמרות כל מה שעברתי אני לא יכולה להגיד שאני יודעת משהו על החיים, חוץ מזה שהם משתנים כל הזמן. כל הספרים שקראתי לא עזרו לי לפצח את "סוד החיים", להבין איך אני יכולה לשלוט בהם. אבל מתוך מעט הנסיון שצברתי ומהמעט שהצלחתי ללמוד אני כבר יודעת שלנו הנשים יש כוח מיוחד. כוח רצון, זה לא אותו כוח רצון שאיתו אישה מתקדמת בעבודה, וזה לא אותו כוח רצון שדוחף אישה למצוא אהבה. זה כוח רצון מסוג אחר, פנימי. הרצון של האישה הוא המהות שלה.

נשים כמובילות לשינוי

כשהייתי רווקה היו לי ידידים. איכשהו תמיד קל יותר עם גברים כי בדרך כלל הם רצים לעשות מה שאישה מבקשת מהם. יש משהו בדיאלוג בין גברים לנשים שבנוי כך שהאישה מבקשת משהו, הגבר ממלא את רצונה. אני לא יודעת למה, אבל נראה שככה זה בטבע. גם היום כשאני נשואה באושר לבעלי שיחיה, אני רואה כמה הוא נהנה כשאני מבקשת ממנו לקנות משהו לילדים. הוא הולך וקונה ובא הביתה עם השקיות, קורן מאושר. מכיוון שכך סידר לנו הטבע, אנחנו יכולות בשיתוף פעולה בנינו להתאחד כאישה אחת, להניע את הגברים ויחד לעשות מהפיכה של ממש, מהפיכה של אהבה. כזו שתסדר לנו את החיים הטובים. יכול להיות שזה יתחיל בקטן אבל נראה לי שזה יתפוס.

אם נסתכל טוב בין השורות נראה שהכל, אבל הכל, היה מסתדר אם היינו מתייחסים זה לזה באהבה . זה אפשרי וזה תלוי רק בנו. אנחנו לא צריכות לעשות הרבה בשביל זה וכמה שזה נראה רחוק, זה לא בשמיים. אנחנו יכולות להתחיל לבנות מציאות חדשה. עלינו רק לכוון לכך את הרצון שלנו. מעל כל הרצונות שלנו הקטנים אנחנו צריכות לתת מקום לרצון החשוב והגדול הזה, הרצון לגלות בנינו אהבה. עלינו לדבר על זה ולדאוג לזה, ויחד לדחוף את החצי הגברי של האנושות להביא לנו החיים הטובים שאנחנו רוצות. ואז אולי נוכל לתפוס קצת שלווה.

תכנים נוספים בנושא
קבלי אותו

קבלי אותו

אישה שמה לה למטרה לשנות את הגבר ולחנך אותו מחדש, כל גבר בסופו של דבר מתעצבן מניסיונות אלו, וכל המצב הזה מוביל לויכוחים ועצבים מיותרים. יש דרך להימנע ממצב ביש שכזה
לכתבה המלאה

מחכים לעונג הבא

לאחרונה התחלתי להתעייף מלרוץ אחרי כל גחמה שמתעוררת בי בתקווה שאמצא בה את העונג המיוחל, והתחלתי לחשוב: מה באמת מניע אותנו בחיים?
לכתבה המלאה

יפות או לא להיות

למה אנחנו כל כך רוצות להיות יפות? באופן בלתי מודע אנחנו רוצות להשתוות לשורש השלמות, ליופי הרוחני
לכתבה המלאה
הוסף תגובה
תגובות
כותרת
שם
דוא''ל
תוכן
שלחבטל
שלח לחבר
שלח לחבר
שם השולח/ת
כתובת השולח/ת
שם החבר/ה
שלחו לכתובת דוא''ל
שלחבטל
תגובות
אין כרגע תגובות
<p>קורס חכמת הקבלה</p><p>shvoa-ha-sefer</p><p>antisemetisem</p>
<div id="__tbSetup"></div><p>radio_zohar</p><p>new-life</p>

Right Sidebar Content