www.kab.co.il

"מדיניות פרטיות | "בני ברוך – קבלה לעם

עמותת "בני ברוך – קבלה לעם", שהיא ארגון בלתי מסחרי הפועל ללא כוונת רווח (במשותף "kab.co.il", וכל האתרים המקושרים מ-"Kabbalah International", "אנו" או "אותנו לנו") מאמינה כי פרטיך האישיים שייכים לך. המדיניות של אתר זה ("מדיניות הפרטיות") תחול באופן בלעדי על הגישה שלך לאתרי האינטרנט של "בני ברוך – קבלה לעם" אשר כתובותיהם הינן: kab.co.il ,kabbalah.info וכן כל אתר אחר המצוי תחת שליטתה של "בני ברוך – קבלה לעם", לדוגמה:

Laitman.co.il

michaellaitman.com

kabbalahmedia.info

kabbalahgroup.info

kab.tv

books.kab.co.il 

ועל השימוש אשר יעשה על ידך באתרים אלה, ללא קשר לשם המתחם או כתובת ה-IP (במשותף "אתר" או "אתרים") והתכונות והיישומים הנגישים באמצעות האתרים (במשותף "השירותים"). אנו אוספים מידע מסוג זה במטרה לשרת אותך טוב יותר כאשר את/ה מספק/ת לנו מידע זה, אולם איננו משכירים או מוכרים את פרטיך לצדדים שלישיים. איננו משתתפים בכל תוכנית ו/או ארגון של צד שלישי כלשהו. איננו שותפים או מקיימים יחסים מיוחדים עם חברות כלשהן המפעילות שרתים. מעת לעת, אנו עשויים לשאול אותך אם הינך מעוניין/ת לקבל מידע מצדדים שלישיים, אשר אנו סבורים כי השירותים או המידע המסופקים על ידם עשויים להיות בעלי ערך עבורך. במקרים אלה אנו נגלה לצדדים שלישיים את כתובת הדואר האלקטרוני שלך או את פרטיך האישיים רק אם תביע/י את הסכמתך לגילוי כאמור.

אודות מדיניות זו

מדיניות זו קובעת את הפרטים החיוניים באשר ליחסים בינך לבין העמותה בכל הנוגע לפרטיך האישיים. המדיניות חלה על כל השירותים המסופקים על ידי העמותה וכל השירותים הקשורים בהם (יכונו במשותף "השירותים"). הכללים החלים על השימוש בשירותים על ידך מפורטים בתנאי והתניות השימוש שלנו. אנו עשויים לפתח או להציע שירותים חדשים מעת לעת. אם כתוצאה מהנהגתם של שירותים חדשים או נוספים אלה יחול שינוי באופן האיסוף או העיבוד של פרטיך האישיים על ידינו, אנו נספק לך מידע נוסף ותנאים או קווי מדיניות נוספים. אלא אם הוצהר אחרת, יהיו שירותים חדשים או נוספים אלה אשר יונהגו על ידינו כפופים למדיניות זו.

מטרתה של מדיניות זו:

– להבטיח כי הינך מבין/ה אילו פרטים אישיים אנו אוספים ממך, את הסיבות לאיסופם ולשימוש בהם, ועם מי אנו חולקים אותם; – להסביר את האופן בו אנו עושים שימוש בפרטים האישיים אותם הינך חולק/ת עימנו על מנת להעניק לך חוויה נפלאה כאשר הינך משתמש/ת בשירותים; ו- – להסביר את זכויותיך והבחירות הניצבות בפניך באשר לפרטים האישיים אותם אנו אוספים ומעבדים אודותיך ואת האופן בו נגן על פרטיותך. אנו מקווים כי הדבר יסייע לך להבין את מחויבותנו לשמירה על פרטיותך. למידע בדבר דרכי יצירת הקשר עמנו במקרים בהם יהיו לך שאלות או חששות כלשהם, נא עיין/י בסעיף "כיצד ליצור עימנו קשר" להלן. לחילופין, אם אינך מסכים/ה עם תוכנה של מדיניות זו, נא זכור/י כי הבחירה האם להשתמש בשירותיה של העמותה מצויה בידך.

איסוף המידע על ידינו

מידע הנאסף ישירות ממך

באפשרותך לבקר באתר זה מבלי להזין פרטים אישיים כלשהם. עם זאת, על מנת לגשת לפריטי מידע מסוימים או ליהנות מתוכניות או תכונות מיוחדות העשויות להיכלל באתר, ייתכן כי נבקשך לספק לנו פרטים אישיים מסוימים. לדוגמה, אנו נאסוף פרטים אישיים מסוימים כגון כתובת הדואר האלקטרוני שלך ושמך אם תבחר/י להצטרף לרשימת הדיוור שלנו, או את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, שמך, העיר והמדינה בהם הינך מתגורר/ת אם תירשם/י לסביבת הלימוד שלנו: campus.kab.co.il

או לכל אחת מתוכניות אספקת התוכן שלנו המתבצעות באמצעות דואר אלקטרוני או מכשירים ניידים, או אם תבחר/י לכתוב ו/או לדרג ביקורות על מוצרים קודמים. במקרים מסוימים ייתכן כי ייאספו פרטים דמוגרפיים.

kab.co.il משתמשת במידע זה כדי לספק הטבות ו/או שירותים הקשורים לתוכניותיה או תכונותיה השונות ו- kab.co.il משתמשת במידע כאמור על מנת להמשיך ולשפר את חוויית המשתמש.

מידע הנאסף באופן אוטומטי

אנו עשויים לאסוף מידע אודות ביקורך באתר, לרבות הדפים בהם צפית, מספר הבייטים שהועברו, הקישורים עליהם הקשת, החומרים אליהם ניגשת, ופעולות אחרות המתבצעות במסגרת האתר. בנוסף אנו עשויים לאסוף מידע סטנדרטי הנשלח על ידי הדפדפן שלך לאתר בו הינך מבקר/ת, כגון כתובת ה-IP, הסוג, היכולות והשפה של הדפדפן, מערכת ההפעלה שלך, התאריך והשעה בהן נכנסת לאתרים והאתר ממנו קושרת לאתרים. אנו עשויים לעשות שימוש במידע זה מעת לעת לצורך שיפור חוויית המשתמש ומיטוב המבצעים על המוצרים ו/או השירותים.

כמו כן, kab.co.il ו/או ספקי השירותים עשויים לאסוף נתונים אודות ההקשות ומידע אחר הקשור להעדפות. אנו עושים זאת כדי לשפר את העיצוב של האתר. נתוני הקשות מציגים את ההיסטוריה של השימוש שלך באתר, דף אחר דף. נתוני ההעדפה שלך כוללים תזכורת, חיפוש ונתונים נוספים אודות המידע אותו את/ה מגיש/ה לאתר.

השימוש שלנו במידע

על מנת שנוכל להציע לך חוויה אחידה יותר במסגרת האינטראקציות שלך עם kab.co.il , ייתכן כי נשלב את המידע הנאסף דרך האתר עם מידע הנאסף על ידינו באמצעים אחרים. אנו עשויים גם להשתמש בפרטיך האישיים לשיפור האתר, מיטוב המבצעים על מוצרים ו/או שירותים, או כדי להפוך את האתר לקל יותר לשימוש באמצעות ביטול הצורך לחזור ולהזין את אותם הנתונים או התאמת האתר להעדפות או לתחומי העניין הספציפיים שלך.

אם בחרת לקבל מאיתנו הודעות באמצעות דואר אלקטרוני, אולם תחליט/י במועד כלשהו בעתיד כי אינך מעוניין/ת עוד לקבל הודעות אלה מאיתנו, פשוט פעל/י על פי ההוראות המסבירות כיצד לעשות זאת ומפורטות בהודעות הדואר האלקטרוני. אם ברצונך להפסיק לקבל מאיתנו דיוור ישיר הקשור לתוכנית או בכל נושא אחר, נא שלח/י בקשה בכתב אל:

בני ברוך – קבלה לעם ע"ר

רחוב הרב"ש 12

פתח תקוה, ישראל

4934829

דוא"ל: info@www.kab.co.il

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשלוח לך הודעות מסוימות הקשורות לאתר או לכל אחת מתוכניות אספקת התוכן שלנו באמצעות רישום דואר אלקטרוני או מכשירים ניידים, כגון הודעות שירות או הודעות מנהליות או עסקיות אחרות, מבלי להציע לך את ההזדמנות לבחור שלא לקבל אותן.

שימוש בקוקיות, קוקיות מצדדים מסונפים, משואות רשת

קוקיות הן קבצים קטנים הנשמרים על הכונן הקשיח או בזיכרון של הדפדפן שלך על ידי אתרי אינטרנט. אנו עשויים להשתמש בהן לצורך מעקב אחר מספר הפעמים בהן ביקרת באתר, מעקב אחר מספר המבקרים באתר, קביעת וניתוח אופן השימוש באתר על ידי המבקרים, אחסון מידע המסופק על ידך, כגון העדפותיך, ואחסון פרטים טכניים השימושיים עבור האינטראקציות בינך לבין האתר. האתר משתמש הן בקוקיות זיהוי סשן (session ID cookies) והן בקוקיות קבועות (persistent cookies). קוקיות סשן מיועדות להקל על הניווט באתר. תוקפן של קוקיות זיהוי סשן פג כאשר את/ה סוגר/ת את הדפדפן. קוקית קבועה נשארת על הכונן הקשיח שלך למשך פרק זמן ארוך. באפשרותך להסיר קוקיות קבועות באמצעות פעולה על פי ההוראות המופיעות בקובץ "עזרה" של דפדפן האינטרנט שלך. קוקיות קבועות נוצרות כדי לאחסן קישור מוצפן לפרטי החשבון שלך, כך שלא תצטרך/י להזין אותם יותר מפעם אחת. בנוסף מאפשרות קוקיות קבועות ל- kab.co.il לעקוב אחר תחומי העניין של המשתמשים ולהציע להם תוכן ייעודי על מנת להגביר את חוויית המשתמש באתר(ים). מרבית דפדפני האינטרנט מקבלים קוקיות באופן אוטומטי, אולם בדרך כלל ביכולתך לשנות את הגדרות הדפדפן שלך כך שידחה קוקיות או יודיע לך כל אימת שקוקית מאוחסנת על המחשב שלך. אם תבחר/י לדחות קוקיות, ייתכן כי לא יהיה באפשרותך לחוות את התכונות של האתר במלואן. כמו כן, האתר שלנו עשוי לכלול תמונות אלקטרוניות הידועות בשם "משואות רשת" (web beacons) – ומכונות לעיתים "מתנות של פיקסל אחד" – המאפשרות לנו למנות את מספר המשתמשים אשר ביקרו בדפים אלה. אנו עשויים לכלול משואות רשת בהודעות דואר אלקטרוני פרסומיות או בעלוני חדשות על מנת לקבוע האם ההודעות נפתחו והאם בוצעה פעולה כלשהי על פיהן.

כאשר אתה נרשם לתכניות הדואר האלקטרוני של kab.co.il

באפשרותך לבחור לקבל דואר אלקטרוני מאיתנו באמצעות הרשמה באתר שלנו. כאשר תירשם/י לקבלת הודעות בדואר אלקטרוני, אנו נשלח לך מידע אודות החברות המסונפות אלינו על בסיס ההעדפות שהגדרת. הודעות הנשלחות על ידינו כוללות הצעות מיוחדות, מבצעים, עדכונים אודות השירותים המוצעים, הזמנות להצטרפות לתכניות שיווקיות אחרות והודעות על אירועים מתוכננים. על מנת להבטיח כי אנו מספקים חומרים המעניינים אותך, אנו עשויים לבדוק האם פתחת הודעה מסוימת והאם הקשת על התמונות ו/או הקישורים הכלולים בה. הודעות הדואר האלקטרוני שלנו המבוססות על HTML כוללות חיישן מקודד בלתי נראה המופעל כאשר הודעה נפתחת. חיישן זה משדר את תאריך ושעת פתיחת ההודעה, וחשוב מכך, האם המחשב שלך מסוגל לקבל דואר אלקטרוני מבוסס HTML. תקבל/י חיישן מתפקד רק אם המחשב שלך מסוגל לקבל דואר אלקטרוני מבוסס HTML. באפשרותך להסיר את שמך מרשימת התפוצה של תוכניות הדואר האלקטרוני שלנו בכל עת באמצעות הקשה על הקישור להסרה המופיע בתחתית הודעת הדואר האלקטרוני. כל בקשות ההסרה תכובדנה בתוך שלושים (30) יום. המשתמשים רשאים לבטל את ההתכתבות בינם לבין kab.co.il בכל עת באמצעות שליחת הודעה לכתובת: info@www.kab.co.il.

שימוש בתוכן נמסר

כל ההודעות הנשלחות על ידי המשתמשים אל או באמצעות kab.co.il  או אתרים המצויים בשליטת kab.co.il נחשבות כ"תוכן אשר נמסר על ידי המשתמש". כדי להעיר הערות על חלק כלשהו של kab.co.il, אנו ממליצים כי ראשית תירשם/י ל-kab.co.il ותסכים/י למדיניות הפרטיות ולתנאים ולהתניות שלנו. עם זאת לא נדרשת הרשמה ל-kab.co.il לצורך הגשת בקשות ליצירת קשר. באמצעות מסירת תוכן הינך מסכים/ה כי:

– התוכן אשר נמסר על ידך אינו בלתי חוקי, בלתי הגון, מגונה, מאיים או משמיץ; ואינו מורכב או מכיל וירוסי מחשב, קידום עמדות פוליטיות, שידול פרסומי, מכתבי שרשרת, דואר המוני או צורה כלשהי של "דואר זבל".

– התוכן הנמסר על ידך אינו מהווה הפרה של זכות יוצרים, סימן מסחרי או זכויות קניין רוחני אחרות של אדם או גוף כלשהו, ואינו מכיל מידע חסוי או קנייני של אדם או גוף כלשהו, ואינו מפר באופן אחר את זכויותיו החוקיות של אדם או גוף כלשהו.

– התוכן הנמסר על ידך אינו מכיל פרטים אישיים מזהים של אנשים אחרים, כגון מספר הטלפון, פרטי יצירת הקשר או כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, או מידע העלול לגרום לפגיעה בפרטיות או בהטרדתם.

– הינך מעניק/ה לנו זכות בלתי בלעדית, פטורה מתמלוגים, נצחית, בלתי חוזרת וניתנת באופן מלא להסבה ולהעברה בזיכיון משנה להשתמש, לשכפל, לשנות, להתאים, לפרסם, לתרגם, לערוך, לעצב מחדש, להשתמש כבסיס לעבודות נגזרות, להפיץ ולהציג תוכן בכל רחבי העולם לכל מטרה שהיא ובאמצעות כל מדיה (לרבות למטרות פרסום או שימוש מסחרי אחר).

– אם תפרסם/י את התוכן שלך או תאשר/י לאחרים או תסמיך/י אותם לעשות כן, ייתכן כי התוכן שלך יעבור עריכה לצורכי התאמת אורכו או בהירותו או מכל סיבה אחרת, טרם או לאחר פרסומו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות (אולם לא נהיה מחויבים לעשות כן) להסיר כל תוכן מכל סיבה שהיא מ-kab.co.il

גילוי פרטיך האישיים

למעט כמתואר במדיניות פרטיות זו, פרטים אישיים אשר יסופקו על ידך ל- kab.co.il באמצעות האתר או כל אחת מתוכניות אספקת הנתונים שלנו באמצעות דואר אלקטרוני או מכשירים ניידים לא ישותפו ללא רשותך המפורשת, אלא במסגרת החברה שלנו ועם ספקי השירות שלנו. "החברה" פירושה עמותת "בני ברוך – קבלה לעם".

אבטחה

אבטחת פרטיך האישיים חשובה לנו. אנו נוקטים באמצעים פיזיים, אלקטרוניים ופרוצדורליים על מנת לשמור על פרטיך האישיים. עם זאת, "אבטחה מושלמת" אינה קיימת באינטרנט, ושליחה אלקטרונית של מידע כרוכה תמיד במידה מסוימת של סיכון. הפרטים האישיים אותם אנו אוספים מאוחסנים בבסיסי נתונים הנשלטים ישירות על ידינו או על ידי ספקי השירות שלנו. אנו נוקטים באמצעי אבטחה העולים בקנה אחד עם הסטנדרטים הנהוגים בתעשייה, כגון חומות אש וטכנולוגיית הצפנה כדי להגן על המידע שלך, כפי שאנו מוצאים לנכון. יחד עם זאת, מכיוון שאף מערכת אבטחה אינה בלתי חדירה, אין ביכולתנו לערוב לאבטחתם של בסיסי הנתונים שלנו, ואין ביכולתנו להבטיח כי המידע המסופק על ידך לא ייורט במהלך שידורו אלינו על גבי רשת האינטרנט. כמובן שכל המידע אשר יפורסם על ידך על גבי לוח מודעות, בקבוצת דיון או באזור פרסום פומבי אחר באתר שלנו יהיה זמין לכל אדם בעל גישה לאינטרנט. אנו ממליצים כי תימנע/י מלגלות את פרטי החשבון או הסיסמה שלך לכל אדם אחר. הינך נושא/ת באחריות לשמירת החשאיות של הסיסמה והחשבון שלך ובאחריות המלאה לכל הפעילויות המתרחשות תחת הסיסמה או החשבון שלך.

קישורים לאתרים אחרים

האתר של kab.co.il מכיל קישורים לאתרים מסונפים. שים/י לב כי איננו אחראים לשיטות הגנת הפרטיות בהן נוקטים אתרים אחרים. אם תמסור/י פרטים אישיים לאתר מסונף או תבצע/י רכישה לאחר הקשה על קישור מן האתר של kab.co.il, הרי שבכך אינך מוסר/ת פרטים אלה ל-kab.co.il ול-kab.co.il לא תהיה כל שליטה על האיסוף ו/או הגילוי של המידע הנמסר כאמור. אנו קוראים למשתמשים שלנו לשמור על עירנות בעת עזיבת האתר שלנו ולהכיר את הצהרות הפרטיות של כל אתר האוסף פרטים אישיים.

פרטיות ילדים

אנו איננו מבקשים או אוספים ביודעין פרטים אישיים כלשהם אודות ילדים אשר גילם פחות מ-13. אם אנו מגלים כי אספנו שלא ביודעין פרטים אישיים של ילד אשר גילו פחות מ-13, אנו ננקוט במאמצים סבירים מבחינה מסחרית למחוק מידע כאמור מבסיס הנתונים שלנו. אנו מאמצים כמדיניות את החוק להגנה על פרטיות של ילדים ברשת משנת 1998 ועושים ככל יכולתנו לקיים חוק זה.

לסיכום

kab.co.il מחויבת להגן על הפרטיות שלך. kab.co.il אינה מוכרת, סוחרת, מחלקת או משכירה פרטים אישיים או פרטי חברות, לרבות כתובות דואר אלקטרוני, לכל גורם חיצוני בדרכים כלשהן למעט כמפורט במדיניות פרטיות זו. kab.co.il משתמשת במידע הנאסף באתר על מנת לאפשר את ביצוען של פעילויות שיווקיות ולשם שיפור החוויה הכוללת שלך באתר שלנו.

הצהרת GDPR ("האסדרה הכללית להגנה על מידע")

החל מ-25 במאי 2018 מקיימת העמותה את כללי ה-GDPR במלואם. תקנות ה-GDPR מרחיבות את זכויות הגנת הפרטיות של כל אזרחי האיחוד האירופי ומעניקות להם את הכוח לשלוט על פרטיהם באופן טוב יותר. חברות המספקות שירותים ומעבדות פרטים אישיים של אזרחי האיחוד האירופי מחויבות לקיים את כל תקנות ה-GDPR. חברות אלה מחויבות לקיים דרישות ספציפיות וברורות, ואזרחי האיחוד האירופי רשאים לממש זכויות בסיסיות מול חברות אלה. ניתן למצוא מידע נוסף אודות GDPR באתר ה-GDPR הרשמי של האיחוד האירופי: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/data-protection-eu_en

קצין הגנת מידע:

אנו מינינו קצין הגנת מידע האחראי על ניהול דרישות ה-GDPR ופיקוח על קיומן ולסייע במתן מענה לשאלות מצד אנשים פרטיים. ניתן לפנות אל קצין הגנת המידע בכתובת info@www.kab.co.il.

פעולות לתמיכה בדרישות GDPR:

העמותה מחויבת לסייע לכל הלקוחות בניהול פרטיהם השמורים בארכיון. באפשרותך לבחור למחוק לצמיתות את כל פרטיך באמצעות שליחת בקשה לכתובת: info@www.kab.co.il

עדכונים למדיניות זו

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן מדיניות פרטיות זו מעת לעת. כאשר נעשה זאת, אנו נפרסם הודעה באתרים למשך פרק זמן סביר לאחר ביצועם של שינויים כאמור, בה יצוין כי מדיניות פרטיות זו עודכנה ואנו נעדכן את תאריך "השינוי האחרון" המופיע בראש מדיניות פרטיות זו. אנו קוראים לך לבדוק דף זה מעת לעת. המשך השימוש באתרים על ידך לאחר פרסום העדכונים למדיניות פרטיות זו פירושו כי הינך מקבל/ת עדכונים אלה.

נגישות

– ישנה חניה נגישה במפלס העליון מרח’ המגשימים 17 – פתח תקוה. – ישנה כניסה נגישה למבנה מרחוב הרב"ש 12 – פתח תקוה. – ישנה מעלית וריהוט נגישים. – ישנם שירותים נגישים. לפרטים בנושא נגישות ניתן לפנות לאלון רוזנפלד – טל’: 054-7477679, אי-מייל: iruim.bb@gmail.com

צרו קשר

יש להפנות שאלות כלשהן בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו לכתובת: info@www.kab.co.il. באפשרותך גם לפנות אלינו בכתב אל:

בני ברוך – קבלה לעם ע"ר

רחוב הרב"ש 12

פתח תקוה, ישראל

4934829

אי-מייל: info@www.kab.co.il

תרומות - ארגון קבלה לעם

חברים וחברות יקרים,

רגע לפני שאתם גוללים הלאה ונהנים מהתכנים המקוריים באתר, אנחנו רוצים להזמין אתכם להיות שותפים שלנו במפעל ההפצה של עמותת “בני ברוך – קבלה לעם”.

עד היום הפצנו בכל העולם כמויות חסרות תקדים של חומר ערכי וייחודי, והכול בזכותכם, אלפי מתנדבים ומתנדבות נאמנים.

אבל זה לא מספיק. מיום ליום העולם נקלע למשבר חריף יותר בכל תחומי החיים, והוא זקוק לתכנים שרק הארגון שלנו מסוגל לספק; תכנים המסבירים את חשיבות הקשר בין בני אדם ומקרבים אותם לפתרון כל המשברים.

לכן עכשיו, יותר מתמיד, אנחנו מזמינים אתכם לתרום כספית ולהשתתף בהגברת הפצת התכנים שלנו לאנושות.

כך יכול כל אחד ואחת מאיתנו להגשים את חלום המקובלים להפיץ את חכמת הקבלה ברבים ולהזרים אור ביטחון לעולם, כמו שכתב הרב המקובל יהודה אשלג, “בעל הסולם”:

"אך ורק בהתפשטות חכמת הקבלה נזכה לגאולה השלמה".

בהזדמנות זו אנחנו מודים לכל החברים והחברות שתרמו ותורמים בקביעות, ומודים מראש לכל המצטרפים החדשים על תרומתכם החשובה להפצת חכמת הקבלה.

הנהלת עמותת “בני ברוך – קבלה לעם”

Skip to content