Left Sidebar Content

זה הזמן לקבלה

המפתח לאושר כבר כאן, צריך רק לרצות להכניס אותו אל חור המנעול, לסובב ולפתוח את השער

מהי חכמת הקבלה?

חכמת הקבלה היא שיטה בת יותר מ-4,000 שנה, המציעה לכל אדם באשר הוא את הדרך להגיע לאיזון עם העולם הסובב אותנו, ומתוך כך לחיות את חיינו באושר, בביטחון ובשלמות.

מיהו מקובל?

המקובלים הם אנשים שהתעורר בהם רצון עז לגילוי סוד החיים והאושר. מתוך לימוד חכמת הקבלה הם פיתחו חוש רוחני מיוחד המכונה "נשמה", שבעזרתו הם מגלים את חוקי הטבע הנסתרים, אשר מנהלים את כל המציאות שבה אנו חיים.
המקובלים מצביעים על כך שהסיבה העיקרית לצרות שמהן אנו סובלים, היא חוסר האיזון במערכת האנושית, שבאה לידי ביטוי בשנאה ובפירוד השוררים בינינו.

מה מציעה חכמת הקבלה?

חכמת הקבלה מלמדת אותנו את חוקי הטבע המנהלים את המציאות שאנו חווים, חוקים הפועלים עלינו בדרגת האדם, ולעת עתה נסתרים מהבנתנו.
לימוד החוקים והתהליכים האלה מְפַתח בנו את אותו חוש רוחני מיוחד - ה"נשמה" -שבעזרתו נוכל לתפקד בצורה הנכונה והטובה ביותר ולהגיע לאושר ולשלמות.

למי מיועדת חכמת הקבלה?

הקבלה מתאימה לכל אדם המרגיש צורך בהתפתחות רוחנית, ללא הבדל גיל, מין, דת או גזע. כיום לומדים בארגון "קבלה לעם" קרוב לשני מיליון איש. עד המאה ה-16 המקובלים עצמם הטילו הגבלות על לימוד חכמת הקבלה, עד שיבשיל הדור. מתקופת האר"י הקדוש ואילך המקובלים קבעו כי הדור ראוי וצריך ללמוד את החכמה, ולכן הוסרו המגבלות על לימודה.

חכמת הקבלה - למה דווקא עכשיו?

הטבע האגואיסטי של האדם הוביל אותו להקים מערכות חיים המבוססות על ניצול של הזולת. התהליך הזה הגיע לשיאו בימינו, וכעת כמעט כל מערכות החיים שבנינו ניצבות בפני קריסה: המערכת הכלכלית מצויה במשבר מתמשך, התרבות והאמנות גוועות, מערכות החינוך הולכות ומידרדרות, התא המשפחתי מתפורר, ומעל לכול המערכת האקולוגית, שנדמה כי יצאה לחלוטין מאיזון.
חכמת הקבלה מסבירה שהטבע מצוי באיזון כולל, ואילו האדם מפר את האיזון הזה. היחס האגואיסטי של האדם לזולתו הוא יחס המנוגד לחוקי הטבע. הניגוד הזה משליך על כל מערכות החיים הסובבות אותנו, ומתורגם ישירות לסבל שאנו חווים בחיי היומיום.
כעת הגענו לנקודת ההכרעה, שבה לא נוכל להמשיך ולנהל את מערכות חיינו בצורה האגואיסטית הישנה אליה התרגלנו, ויהיה עלינו לשנות את דרכנו ולהתחיל להתנהג בדומה לכל פרט או מערכת אחרת הקיימים בטבע.
כדי לשנות את דרכנו עלינו להכיר וללמוד את החוקים שמנהלים את המציאות. חכמת הקבלה היא השיטה היחידה שבאמצעותה נוכל להכיר את החוקים הללו, ללמוד כיצד להתנהל בהרמוניה עם הטבע, ולהגיע לאושר הנכסף.

חכמת הקבלה על רגל אחת: מתחילת הבריאה ועד לימינו

קבלה היא לא...

מיסטיקה, דת, נומרולוגיה, קמעות ונסים, מאגיה וכישופים, חוטים אדומים, מים קדושים, קלפי טארוט, אסטרולוגיה ועוד... לא צריך להגיע לגיל 40 כדי ללמוד אותה, וגם לא נדרש ידע מקדים.

תפקידו המיוחד של עם ישראל

אהבת הזולת היא היסוד שסביבו קיבץ אברהם את קבוצת המקובלים שלימים הפכה לעם ישראל. לכל אורך ההיסטוריה הייתה אהבת הזולת המפתח להצלחתו ולשגשוגו של עמנו. כל עוד החזקנו בחיבור ובאהבה בינינו, עמד העם במלוא תפארתו הרוחנית והגשמית, וכשאיבדנו את כוח החיבור, הפך העם למפורד ואיבד את מקומו על פני המפה האנושית.
המקובלים חוזרים ומדגישים בכל כתביהם את הקשר הישיר בין מימוש תפקידו הרוחני של עם ישראל לבין התופעות החיוביות או השליליות שחווה האנושות במהלך ההיסטוריה. "אין פורענות באה לעולם אלא בשביל ישראל" (מסכת יבמות).
הפצת המסר הקבלי ובראשו "אהבת הזולת" כאמצעי להתעלות מעל לכל הצרות היא המתכון היחיד שיכול להשיב את האיזון בינינו ולהעלות את האנושות כולה אל פסגת האושר והשלמות הנכספים.

מתחברים לטוב

היום, לעומת בשנים שעברו, כל אדם המעוניין בכך, יכול לקבל את מנת האור היומית שלו בקלות מירבית. ערוץ "קבלה לעם" (אפיק 66 ב-HOT), מוגש בחינם ועשיר בתכנים המבוססים כולם על מקורות חכמת הקבלה. אתר האינטרנט "קבלה לעם" www.kab.co.il הוא אתר חכמת הקבלה הגדול בעולם ומכיל אלפי סוגי תכנים במגוון רחב של מדיות, כולם מוצעים להורדה וצפייה בחינם. בבתי "קבלה לעם" ברחבי הארץ תוכלו להאזין להרצאות, ללמוד בקורסים במכללת "קבלה לעם" עם מיטב המרצים, ולהכיר חברים נוספים לדרך הרוחנית. אז כפי שיכולתם להתרשם, המפתח לאושר נמצא קרוב אליכם יותר מתמיד.

הוסף תגובה
תגובות
כותרת
שם
דוא''ל
תוכן
שלחבטל
שלח לחבר
שלח לחבר
שם השולח/ת
כתובת השולח/ת
שם החבר/ה
שלחו לכתובת דוא''ל
שלחבטל
תגובות
אין כרגע תגובות
<p>קורס חכמת הקבלה</p><p>shvoa-ha-sefer</p><p>antisemetisem</p>
<div id="__tbSetup"></div><p>radio_zohar</p><p>new-life</p>

Right Sidebar Content